Основні вкладки

Управління контролю за станом благоустрою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради є виконавчим органом Кременчуцької міської ради, підзвітний та підконтрольний міській раді, підпорядкований виконкому міської ради і міському голові.
Управління утворюється міською радою для реалізації завдань місцевого самоврядування у сфері здійснення контролю з питань благоустрою міста Кременчука, виконання Правил благоустрою території міста Кременчука, та Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Кременчуці, затверджених відповідними рішеннями міської ради та з метою профілактики порушень у цій сфері.
Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, Кодексом України про адміністративні правопорушення, законами України, постановами Верховної Ради України, указами Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, вимогами Державного стандарту України ДСТУ ISO 9001:2009, Міжнародного стандарту ISO 9001:2008, іншими законодавчими і нормативно-правовими актами, рішеннями міської ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, а також Положенням про управління.

Управління контролю за станом благоустрою