Основні вкладки

Основні завдання та функції:
- Збереження, відродження та розвиток культури, національних традицій, обрядів, звичаїв, самодіяльної художньої творчості.
- Підтримка самодіяльних суспільно-вагомих ініціатив в культурно -творчій, культурно - дозвілевій сферах.
- Укріплення міжнаціональних зв’язки в області народної творчості та культурно - дозвілевої роботи.
- Створення умов для організації дозвілевого спілкування, проведення вільного часу, дітьми, підлітками, молоддю та дорослими верстами населення.
- Надання інформації та методичної допомоги аматорським колективам та об’єднанням, гурткам, клубам незалежно від їх відомчої підпорядкованості, окремим громадянам з питань організації самодіяльного мистецтва, організації культурно - дозвілевої роботи.
- Забезпечення умов для творчого розвитку особистості, підвищенню культурного рівня та естетичного виховання громадян.
- Створення та забезпечення функціонування аматорських колективів, студій, гуртків, художньої і технічної творчості, народних театрів, музеїв, та інших формувань, забезпечення належних умов для їх культурно - творчої та просвітницької діяльності.
- Організація та проведення тематичних заходів, вистав, концертів, свят, фестивалів, дискотек, дитячих ранків, літературно - художніх, ритуально -обрядових та інших дозвілевих програм.
- Організація та реалізація творчої продукції, по проведенню заходів, за домовленістю з державними, приватними, суспільними підприємствами, організаціями, установами, та окремими громадянами.

Теги

Комунальний заклад культури "Кременчуцький міський Палац культури"