Основні вкладки

Комунальне підприємство «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» здійснює організації поховань померлих і надання ритуальних послуг.
Підприємство утримує міські кладовища, які йому підпорядковані, виділяє на них місця для поховання померлих, здійснює контроль за проведенням поховань.
Комунальне підприємство надає повний перелік послуг, пов'язаних з організацією і проведенням поховання, а також окремі види неритуальних послуг.
Ритуальні послуги: оформлення договору - замовлення на організацію та проведення поховання; копання могили; виготовлення і реалізація предметів ритуальної належності (труни, вінки похоронні та траурні стрічки до них, намогильні таблички, швейні вироби та інші атрибути, необхідні для поховання); транспортні послуги: доставка померлого в морг, доставка замовлених предметів ритуальної належності, автокатафалк (включаючи міжміські перевезення померлих), автобус супроводження похорону; послуги з організації поховання і проведення ритуалу, музичного супроводу поховання, перенесення труни з померлим; виготовлення та встановлення намогильних споруд.

Комунальне підприємство "Спеціалізований комбінат ритуальних послуг"