Основні вкладки

Історія створення табору «Зоряний» бере початок з 1954 року, коли на мальовничому місці урочища поблизу села Потоки, на березі річки Псел, було розбите наметове містечко, яке з роками розбудовувалося. Засновником піонерського табору «Зоряний» було керівництво заводу КрАЗ, яке мало на меті оздоровлення дітей працівників одного з найпотужніших підприємств міста.

З 2003 року дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Зоряний" було переведено у комунальну власність територіальної громади міста Кременчука. 2020 року комунальний заклад "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Зоряний" реорганізовано у комунальне некомерційне підприємство "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Зоряний" Кременчуцької міської ради Полтавської області. 2021року рішенням Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області було перейменовано у комунальне некомерційне підприємство "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Зоряний" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Заклад розташований в екологічно чистому місці. Сьогодні на його території, площею 9 гектарів, знаходяться стаціонарні спальні корпуси, де можуть розміститися 384 дітей в одну зміну.

До послуг вихованців збалансоване 6-разове харчування (з можливістю дієтичного), кіно-концертна зала, бібліотека, кімнати для гурткової роботи (прикладного, вокального, хореографічного мистецтв, студії медіа-культури, студії етики та краси, школи телеведучого), спортивні секції, різноманітні майстер-класи, огороджений та облаштований пляж, альтанки, ігрові майданчики, майданчик вуличних тренажерів, туристичне містечко, стадіон, спортивні майданчики (футбол, міні-футбол - 2 шт., пляжний волейбол, волейбол, для легкої атлетики, баскетбол, артбол, бадмінтон ін.), вуличні тренажери, тренажерна зала, стежинка здоров'я, прийом фіточаїів.

Творчий педагогічний колектив однодумців зробить усе можливе, щоб час, проведений Вашими дітьми разом з нами, надовго залишив яскравий слід у юних серцях та приємні спогади про нових друзів!

Теги

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ "ЗОРЯНИЙ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ