Основні вкладки

Підприємство КП "Теплоенерго" засновано у 2001 році та є потужним комплексом, що надає послуги з централізованого опалення та підігріву води населенню, об’єктам соцсфери та іншим споживачам. Забезпечує стабільне функціонування та експлуатацію котельних, теплових пунктів, та теплових мереж, проводить поточний ремонт та капітальний ремонти об’єктів теплового господарства.
На балансі КП "Теплоенерго" станом на 29.06.2017 року знаходиться 18 котельних, в тому числі 2 дахові, 46 центральних теплових пунктів, 217,641 км трубопроводів центрального опалення та гарячого водопостачання в 2-х трубному обчисленні.
Основною виробничою діяльністю підприємства є постачання теплової енергії та гарячої води мешканцям та підприємствам Кременчука, а також забезпечення надійної експлуатації котелень, центральних теплових пунктів (ЦТП) та теплових мереж.
Крім реалізації теплової енергії, виробленої на власних джерелах, підприємство закуповує теплову енергію вироблену на ТЕЦ ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" (далі ПАТ "КВБЗ") та реалізовує її споживачам для потреб опалення та гарячого водопостачання на правому березі Кременчука.

Ліцензія

Інший Доступ

Інформація з цієї сторінки (метадані цього набору даних) також доступна в наступних форматах

JSON RDF

З допомогою DKAN API

Соціальні Мережі

Річні зведені основні фінансові показники виконання фінансових планів КП "Теплоенерго"

Фінансові плани підприємства та звіти про їх виконання

Дані та ресурси

ПолеЗначення
Видавець
Дата зміни
2018-10-25
Дата випуску
2018-10-25
Частота
Щоквартально
Ідентифікатор
16a38391-19b6-4cc6-b8c5-017a92f8242c
Мова
Ukrainian (Ukraine)
Ліцензія
Автор
Фірсова-Олійник Юлія Миколаївна
Контактна Особа
Фірсова-Олійник Юлія Миколаївна
Контактна адреса електронної пошти
Рівень доступу громадськості
Public