Основні вкладки

Комунальне підприємство «Кременчуцьке міжміське бюро технічної інвентаризації Кременчуцької міської ради Полтавської області» (КП «КМБТІ») – сучасне підприємство, початок діяльності якого датується 50 роками ХХ століття. До 2013 року підприємство було єдиним БТІ Кременчука і цілого ряду населених пунктів Полтавської області.
На сьогоднішній день КП «КМБТІ» продовжує виконувати роботи, пов’язані із виготовленням на замовлення населення, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців техпаспортів на будинки, квартири, нежитлові об’єкти, розташовані у м. Кременчуці та Кременчуцькому районі, у м. Горішні Плавні та прилеглих населених пунктах, у м. Глобині та Глобинському районі, у смт. Козельщина та населених пунктах Козельщинського району.
З початку 2015 року КП «КМБТІ», маючи безстрокові дозвільні кваліфікаційні сертифікати на виконання робіт з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, які діють на території України, отримало згоду засновника підприємства Полтавської обласної ради на розширення зони діяльності підприємства.

Ліцензія

Інший Доступ

Інформація з цієї сторінки (метадані цього набору даних) також доступна в наступних форматах

JSON RDF

З допомогою DKAN API

Соціальні Мережі

Реєстр наборів даних

Реєстр наборів даних КП КМБТІ

ПолеЗначення
Видавець
Дата зміни
2019-09-06
Дата випуску
2019-09-06
Частота
У разі внесення змін
Ідентифікатор
e70f5123-56f8-4fef-ace8-8e94abef28f6
Мова
Ukrainian (Ukraine)
Ліцензія
Автор
Шкурат Андрій Олегович
Контактна Особа
Шкурат Андрій Олегович
Контактна адреса електронної пошти
Рівень доступу громадськості
Public