Основні вкладки

Підприємство КП "Теплоенерго" засновано у 2001 році та є потужним комплексом, що надає послуги з централізованого опалення та підігріву води населенню, об’єктам соцсфери та іншим споживачам. Забезпечує стабільне функціонування та експлуатацію котельних, теплових пунктів, та теплових мереж, проводить поточний ремонт та капітальний ремонти об’єктів теплового господарства.
На балансі КП "Теплоенерго" станом на 29.06.2017 року знаходиться 18 котельних, в тому числі 2 дахові, 46 центральних теплових пунктів, 217,641 км трубопроводів центрального опалення та гарячого водопостачання в 2-х трубному обчисленні.
Основною виробничою діяльністю підприємства є постачання теплової енергії та гарячої води мешканцям та підприємствам Кременчука, а також забезпечення надійної експлуатації котелень, центральних теплових пунктів (ЦТП) та теплових мереж.
Крім реалізації теплової енергії, виробленої на власних джерелах, підприємство закуповує теплову енергію вироблену на ТЕЦ ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" (далі ПАТ "КВБЗ") та реалізовує її споживачам для потреб опалення та гарячого водопостачання на правому березі Кременчука.

Ліцензія

Інший Доступ

Інформація з цієї сторінки (метадані цього набору даних) також доступна в наступних форматах

JSON RDF

З допомогою DKAN API

Соціальні Мережі

Перелік укладених договорів (укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них) КП "Теплоенерго"

Перелік укладених договорів підприємства(укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них), річні плани закупівель підприємства

ПолеЗначення
Видавець
Дата зміни
2019-06-25
Дата випуску
2019-06-25
Частота
Щоквартально
Ідентифікатор
b98f974b-e6f9-4cd1-9e4f-cde4aaca801e
Мова
Ukrainian (Ukraine)
Ліцензія
Автор
Фірсова-Олійник Юлія Миколаївна
Контактна Особа
Фірсова-Олійник Юлія Миколаївна
Контактна адреса електронної пошти
Рівень доступу громадськості
Public