Основні завдання та функції:
- Збереження, відродження та розвиток культури, національних традицій, обрядів, звичаїв, самодіяльної художньої творчості.
- Підтримка самодіяльних суспільно-вагомих ініціатив в культурно -творчій, культурно - дозвілевій сферах.
- Укріплення міжнаціональних зв’язки в області народної творчості та культурно - дозвілевої роботи.
- Створення умов для організації дозвілевого спілкування, проведення вільного часу, дітьми, підлітками, молоддю та дорослими верстами населення.
- Надання інформації та методичної допомоги аматорським колективам та об’єднанням, гурткам, клубам незалежно від їх відомчої підпорядкованості, окремим громадянам з питань організації самодіяльного мистецтва, організації культурно - дозвілевої роботи.
- Забезпечення умов для творчого розвитку особистості, підвищенню культурного рівня та естетичного виховання громадян.
- Створення та забезпечення функціонування аматорських колективів, студій, гуртків, художньої і технічної творчості, народних театрів, музеїв, та інших формувань, забезпечення належних умов для їх культурно - творчої та просвітницької діяльності.
- Організація та проведення тематичних заходів, вистав, концертів, свят, фестивалів, дискотек, дитячих ранків, літературно - художніх, ритуально -обрядових та інших дозвілевих програм.
- Організація та реалізація творчої продукції, по проведенню заходів, за домовленістю з державними, приватними, суспільними підприємствами, організаціями, установами, та окремими громадянами.

Ліцензія

Інший Доступ

Інформація з цієї сторінки (метадані цього набору даних) також доступна в наступних форматах

JSON RDF

З допомогою DKAN API

Соціальні Мережі

Звітність про кількість запитів на публічну інформацію

ПолеЗначення
Видавець
Дата зміни
2019-02-14
Дата випуску
2019-02-14
Ідентифікатор
4e99d7dc-b21c-498d-be53-0ebc095ffb73
Ліцензія
Рівень доступу громадськості
Public