Основні вкладки

Управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради є виконавчим органом Кременчуцької міської ради, утворюється за рішенням Кременчуцької міської ради.
Управління у своїй діяльності підзвітне і підконтрольне Кременчуцькій міській раді, підпорядковане виконавчому комітету Кременчуцької міської ради, міському голові, заступнику міського голови, відповідно до розподілу повноважень.
Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, актами Президента України, постановами, розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами та іншими нормативно-правовими документами Міністерства соціальної політики України, розпорядженнями голови Полтавської обласної державної адміністрації, організаційно-розпорядчими документами Полтавської обласної ради, Полтавської обласної державної адміністрації, відповідно до повноважень, Кременчуцької міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, а також Положенням про управління.

Ліцензія

Інший Доступ

Інформація з цієї сторінки (метадані цього набору даних) також доступна в наступних форматах

JSON RDF

З допомогою DKAN API

Соціальні Мережі

Звіти про виконання паспортів бюджетних програми місцевого бюджету

Набір містить звіти про виконання паспортів бюджетних програм Управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Кожен ресурс у наборі — архів звітів за певний рік.

Дані та ресурси

ПолеЗначення
Видавець
Дата зміни
2019-02-01
Дата випуску
2019-02-01
Частота
Щорічно
Ідентифікатор
73746043-4561-40f3-8057-522b6a8f1de2
Мова
Ukrainian (Ukraine)
Ліцензія
Автор
Сафронова Тетяна Владиславівна
Контактна Особа
Сафронова Тетяна Владиславівна
Контактна адреса електронної пошти
Рівень доступу громадськості
Public