Основні вкладки

Історія створення табору «Зоряний» бере початок з 1954 року, коли на мальовничому місці урочища поблизу села Потоки, на березі річки Псел, було розбите наметове містечко, яке з роками розбудовувалося. Засновником піонерського табору «Зоряний» було керівництво заводу КрАЗ, яке мало на меті оздоровлення дітей працівників одного з найпотужніших підприємств міста.

З 2003 року дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Зоряний" було переведено у комунальну власність територіальної громади міста Кременчука. 2020 року комунальний заклад "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Зоряний" реорганізовано у комунальне неприбуткове підприємство "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Зоряний" Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Заклад розташований в екологічно чистому місці. Сьогодні на його території, площею 9 гектарів, знаходяться стаціонарні спальні корпуси, де можуть розміститися 384 дітей в одну зміну.

До послуг вихованців збалансоване 6-разове харчування (з можливістю дієтичного), кіно-концертна зала, бібліотека, кімнати для гурткової роботи (прикладного, вокального, хореографічного мистецтв, студії медіа-культури, студії етики та краси, школи телеведучого), спортивні секції, різноманітні майстер-класи, огороджений та облаштований пляж, альтанки, ігрові майданчики, майданчик вуличних тренажерів, туристичне містечко, стадіон, спортивні майданчики (футбол, міні-футбол - 2 шт., пляжний волейбол, волейбол, для легкої атлетики, баскетбол, артбол, бадмінтон ін.), вуличні тренажери, тренажерна зала, стежинка здоров'я, прийом фіточаїів.

Творчий педагогічний колектив однодумців зробить усе можливе, щоб час, проведений Вашими дітьми разом з нами, надовго залишив яскравий слід у юних серцях та приємні спогади про нових друзів!

Ліцензія

Інший Доступ

Інформація з цієї сторінки (метадані цього набору даних) також доступна в наступних форматах

JSON RDF

З допомогою DKAN API

Соціальні Мережі

Біографічна довідка керівника

Біографічна довідка керівника комунального некомерційного підприємства "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Зоряний"

Дані та ресурси

ПолеЗначення
Видавець
Дата зміни
2020-05-29
Дата випуску
2020-05-29
Частота
У разі внесення змін
Ідентифікатор
517550a4-40e7-41f0-8786-0389b01b932f
Мова
Ukrainian (Ukraine)
Ліцензія
Автор
Прокопов Дмитро Юрійович
Контактна Особа
Прокопов Дмитро Юрійович
Контактна адреса електронної пошти
Рівень доступу громадськості
Public